برگزاری رویداد بین المللی

برگزاری رویدادهای بین المللی

رویدادهای بین المللی بستری را برای شبکه سازی و ایجاد روابط با سهامداران کلیدی، از جمله مقامات دولتی، مشاغل محلی و مشتریان بالقوه فراهم می کنند که از یک سوی ، تسهیل کننده راه تجارت و ارتباطات بین الملل صاحبان مشاغل واز سوی دیگر مسبب تقویت روابط دیپلماتیک و اقتصادی کشورها هستند.

چنین رویدادهایی می توانند فرصتی برای نمایش محصولات، خدمات و جنبه های فرهنگی کشورهای مربوطه، ترویج تجارت و تبادل فرهنگی دوجانبه باشند. به طور کلی، سازماندهی رویدادها یک رویکرد هدفمند برای تقویت روابط شغلی و تجاری افراد و گسترش روابط دیپلماتیک، اقتصادی و فرهنگی کشورها است. تیم یارندی با سابقه درخشان خود در برگزاری رویدادهای بین المللی سفارت های محترم، ارگان های جهانی نظیر سازمان ملل و دیگر مشاغل جهانی آماده همکاری با شما عزیزان می باشد.

خدمات برگزاری رویداد های بین المللی تیم یارندی ایونت

pngaaa.com 3320220 1

کترینگ

انواع فینگرفودهای سرد و انواع کاناپه ،انواع فینگرفود گرم و سرو باربیکیو توسط اشپز بین المللی، غذاهای ایرانی و بین المللی، نوشیدنی، دسر و تارت

pngaaa.com 3477742

نیروی انسانی

سفیران پذیرایی مجرب و آراسته، نیروی حفاظت فیزیکی و اشخاص، مترجمین مسلط در محل، موسیقی زنده

طراحی دکوراسیون رویداد

دکوراسیون

ارائه انواع تجهیزات دکوراسیونی ، تزئینی و تخصصی از جمله: دکوراسیون، گل آرایی، دکوراسیون کلاسیک میز و صندلی، تجهیزات.

کرایه ظروف برای ایونت

تجهیزات و لوازم

تامین تجهیزات صوتی و تصویر ، طراحی و چاپ انواع بروشور ،رول اپ . پاپ آپ ،اجرای فضای مناسب برای سخنرانی ،استیج و …. ، تامین تمامی ایتم های پذیرایی شامل انواع ظروف و میز و صندلی و….

رویداد هفتاد و چهارمین سالگرد تاسیس سازمان ملل در ایران

رویداد هفتادو چهارمین سالگرد تاسیس سازمان ملل در ایران به همراه خوش آمدگویی و معرفی رئیس جدید این سازمان، جناب اشتفان پریزنر (Stefan Priesner) واقع در سالن وزارت امورخارجه.

اجرای تمامی آیتم های مراسم ازجمله کترینگ ، نیروی انسانی ، تجهیزات و آیتم های گرافیکی و چاپی به عهده ی تشریفات یارندی ایونت بوده است .

رویداد روز ملی کشور شیلی

برگزاری رویداد روز ملی کشور شیلی به میزبانی سفارت شیلی با حضور سفیران و رایزنان محترم سایر کشورها. 

اجرای تمامی آیتم های مراسم ازجمله سرو فینگرفود های گرم در محل رویداد ، همراه با تجهیزات صنعتی به همراه آشپز، سرو انواع کاناپه و فینگرفود سرد، تجهیزات ظروف، میز و صندلی، سرو انواع نوشیدنی های گرم و سرد بین المللی ،تامین نیروی انسانی و فیلم بردای و عکاسی .

منتخب تصاویر رویداد ها

×

  سفارت شیلی

  سفارت چین

  سفارت پاکستان

  سفارت آلمان

  سفارت اتریش

  سفارت مکزیک

  سفارت سوییس

  سفارت انگلستان