تولید محتوا با یارندی ایونت

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا به فرایند خلق و ساخت محتوای چندرسانه‌ای با هدف جذب مخاطبان و تبلیغات کسب و کارها می‌پردازد. این فرایند شامل تحقیق، نوشتن، طراحی و تولید انواع محتواهای متنی، تصویری ، ویدیویی و صوتی است.

تولید محتوا به دلیل اهمیت آن در جذب و نگهداری مخاطبان و ارتقای شناخت برند، برای تمامی برندها و شرکت‌ها مناسب است. با این حال، برندها و شرکت‌ها باید در تولید محتوا به موضوعات و نیازهای مخاطبان خود توجه کنند و محتوای مناسبی برای آنها تولید کنند. همچنین، استراتژی تولید محتوا باید با استراتژی کلی برند و هدف بازاریابی همخوانی داشته باشد تا بهترین نتیجه را از این فعالیت به دست آورد.

خدمات تولید محتوا تیم یارندی ایونت

تولید محتوا

تولید محتوا متنی

تیم تولید محتوا در یاراندی ایونت، محتواهای متنی با کیفیت و مناسب با برند شما را برای سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی تولید می‌کند

تولید محتوی

تولید محتوا تصویری

هولدینگ یارندی با بهره‌گیری از آتلیه تصویربرداری مجهز و تجهیزات پیشرفته و با استفاده از متخصصین حرفه‌ای، خدمات با کیفیتی را برای شما فراهم می‌کند.

تولید محتوی

تولید محتوا ویدیویی

تیم یارندی ایونت با استفاده از سال‌ها تجربه در تولید ویدیوهای تخصصی، به عنوان یکی از پیشروان این صنعت در زمینه تبلیغات شناخته شده است.

تولید محتوی

تولید محتوا صوتی

از اوایل فعالیت تیم ما، به پادکست‌های صوتی توجه خاصی شده و تیم یارندی ایونت به عنوان یکی از پیشگامان این حوزه شناخته می‌شود.

تولید محتوای متنی

به طور کلی، تولید محتوای متنی یکی از مفیدترین و کارآمدترین روش‌های تولید محتواست که به راحتی قابل استفاده است و می‌تواند برای بهبود کسب و کار شما مفید باشد. تولید محتوای متنی در دارای مزیت های فراوانی می باشد . از جمله این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

دسترسی آسان به محتوا

محتوای متنی برای کاربران قابل دسترسی و مطالعه است و نیاز به تجهیزات خاصی ندارد. همچنین، از طریق موتورهای جستجو، می‌توان به راحتی به محتوای متنی دسترسی پیدا کرد.

افزایش سئو و بازدید وب سایت

محتوای متنی به خوبی با سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت سازگار است و می‌تواند باعث افزایش بازدید وب‌سایت شما شود.

ارزان تر بودن تولید محتوا

تولید محتوای متنی، نیاز به تجهیزات گران قیمتی ندارد و در نتیجه هزینه تولید آن کمتر است.

محتوای تصویری | ایونت پلنینگ

تولید محتوای تصویری

استفاده از محتوای تصویری می‌تواند به بهبود کسب و کار شما کمک کند و از طریق ترکیب آن با محتوای متنی، می‌توان به بهترین شکل ممکن به مخاطبان خود پیام داد. در ادامه به برخی از مزیت های تولید محتوی تصویری اشاره می کنیم. 

جذب توجه بیشتر

محتوای تصویری، به دلیل جذابیت بیشتر خود، از طریق شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها به طور گسترده‌ای به اشتراک گذاشته می‌شود و توجه بیشتری را به خود جلب می‌کند.

افزایش شناخت برند

محتوای تصویری، به خوبی می‌تواند مفهوم و پیام برند را به مخاطبان منتقل کند و به افزایش شناخت برند کمک کند.

افزایش تعامل با مخاطبان

استفاده از تصاویر، مخاطبان را به ارتباط بیشتر با محتوای شما ترغیب می‌کند و به افزایش تعامل با مخاطبان کمک می‌کند.

تولید محتوا تصویری ایونت یارندی

تولید محتوای ویدیویی

تولید محتوای ویدیویی، از جمله روش‌های موثر و جذاب برای به اشتراک گذاری محتوا و جذب مخاطبان است . گاهی اوقات تمام پیامی که چندین خط متن و عکس میخواهند برسانند فقط با یک ویدیو قابل انتقال است . برخی دیگر از ویژگی های تولید محتوای ویدیوی به شرح زیر می باشند. 

جذابیت بالا

ویدیوها به دلیل جذابیت بالای خود، مخاطبان را به خود جلب می‌کنند و افزایش نرخ بازدید و تعامل با محتوای شما را به ارمغان می‌آورند.

انتقال پیام بهتر

ویدیوها، به خوبی می‌توانند پیام و مفهوم شما را به صورت گویا و قابل فهم به مخاطبان منتقل کنند.

نشان دادن جزئیات بیشتر

ویدیوها، می‌توانند اطلاعات بیشتری را در مقایسه با متن در اختیار خواننده قرار دهند و به نمایش جزئیات بیشتر کمک کنند.

افزایش اعتماد مخاطبان

استفاده از ویدیوهای مناسب، به افزایش اعتماد مخاطبان به محتوای شما کمک می‌کند.

تولید محتوای ویدیویی

تولید محتوای صوتی

تولید محتوای صوتی، از روش‌های موثر در ارتباط با مخاطبان و به اشتراک گذاری محتوا است و دارای انواع مختلفی می باشد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کینم . 

پادکست

پادکست، یک رسانه‌ی صوتی است که به صورت قسمت‌های مجزا و پیوسته تولید می‌شود و می‌تواند درباره‌ی موضوعات مختلفی از جمله خبر، سیاست، تاریخ، فرهنگ، هنر، علم و دانش و ... باشد. پادکست‌ها، به عنوان یکی از رسانه‌های محبوب امروزی، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرده‌اند

دوبله

دوبله به معنای بازتولید صدای یک فیلم، سریال، برنامه تلویزیونی و... به زبان دیگر است. در این فرایند بازیگران صدا، صدای جدید را با تلفظ دقیق و هماهنگ با حرکات دهان بازیگران اصلی ضبط می‌کنند.

کتاب صوتی

کتاب صوتی، نوعی کتاب است که به صورت صوتی ضبط شده است و می‌توان آن را به جای خواندن کتاب چاپی گوش داد.کتاب‌های صوتی، به منظور تسهیل در دسترسی به محتوای کتاب و یا به منظور استفاده در زمان‌هایی که نمی‌توان به خواندن کتاب چاپی مشغول شد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نریشن

نریشن (Narration) به معنای روایت یا شرح و توصیف یک رویداد، داستان، مکان یا شخص است. نریشن معمولاً به صورت صوتی ضبط می‌شود و می‌تواند در فیلم‌ها، مستندات، بازی‌های ویدئویی و برنامه‌های تلویزیونی به کار رود.

محتوای صوتی با ایونت پلنر یارندی