ورکشاپ آرایشی بهداشتی و زیبایی شرکت رستانیک افروز (ایونت آموزشی) نمایندگی برند AQUALYX در ایران

ایونت ورکشاپ

معرفی

دربراه شرکت رستانیک افروز :

شرکت رستانیک افروز وارد کننده اختصاصی چندین برند آرایشی و زیبایی (AQUALYX و …) در ایران میباشد.

درباره برند AQUALYX :

AQUALYX یک روش درمانی ایمن ، موثر و بدون درد است که تعداد سلول های چربی را در منطقه مشخص شده از بدن کاهش میدهد و درواقع یک چربی سوز است. تاثیر این روش بخوبی در دو جلسه ابتدایی درمان مشخص خواهد بود.

برگزاری ورکشاپ آرایشی بهداشتی و زیبایی شرکت رستانیک افروز (ایونت آموزشی)

یارندی ایونت افتخار برگزاری این ورکشاپ آموزشی را برای شرکت رستانیک افروز داشت. در این ایونت ورکشاپ از اساتیدی که در حوزه آرایشی بهداشتی و زیبایی هستند دعوت به عمل آمده تا نحوه استفاده از محصولات خود را برای دکتر های زیبایی و فعالان در این حوزه آموزش بگذارند .

این ایونت ، یک ورکشاپ آموزشی بود که به بررسی متد های جدید در حوزه زیبایی پرداخت و همچنین این ایونت بهانه ای بود برای معرفی و پروموت کردن محصولات و برند های اختصاصی شرکت رستانیک افروز به پزشکان و دکتر های زیبایی که در این زمینه فعالیت میکنند. 

خدمات ارائه شده

خدمات ارائه شده توسط یارندی ایونت در ورکشاپ آرایشی بهداشتی و زیبایی شرکت رستانیک افروز :

کترینگ ایونت

پذیرایی نهار

برای پذیرایی ناهار، مجموعه‌ای از غذاهای متنوع شامل غذاهای اصلی، پیش‌غذاها و دسرها به صورت تازه و گرم سرو شدند تا مهمانان بتوانند از یک وعده غذایی لذیذ و متنوع لذت ببرند.

ad advertisement advertising svgrepo com

طراحی رول آپ و پاپ آپ های تبلیغاتی

برای ایونت، رول آپ‌ها و پاپ آپ‌های تبلیغاتی جذابی تهیه شده‌اند تا به بهترین نحو ممکن اطلاعات و پیام‌های تبلیغاتی به مهمانان منتقل شود و توجه آن‌ها جلب گردد.

تیم تصویر برداری ایونت

تیم فیلم برداری و عکس برداری

برای تیم فیلم‌برداری و عکاسی، برنامه‌ریزی دقیقی انجام شده تا تمام لحظات مهم این ایونت ورکشاپ به بهترین شکل ثبت شوند و مهمانان بتوانند خاطرات به‌یادماندنی از این رویداد داشته باشند.

تیوی شهری برای ایونت

تجهیزات صوتی و تصویری و ویدیو پروژکتور

تجهیزات صوتی و تصویری پیشرفته‌ای برای پوشش کامل ورکشاپ فراهم شد تا تمام سخنرانی‌ها و ارائه‌ها با کیفیت بالا و به وضوح به مهمانان منتقل شود و تجربه‌ای بی‌نظیر از این ایونت داشته باشند.

باریستا و بارتندر

پذیرایی نوشیدنی های سرد و گرم

برای راحتی مهمانان، مجموعه‌ای از نوشیدنی‌های سرد مانند آبمیوه‌های طبیعی و نوشیدنی‌های گرم نظیر قهوه و دمنوش به صورت زنده سرو شدند تا مهمانان بتوانند از تنوع گسترده‌ای از نوشیدنی‌ها لذت ببرند.

برگزاری ورکشاپ آموزشی شرکت رستانیک افروز با موفقیت کامل همراه بود و توانست هدف شرکت برنامه گذار را برای معرفی محصولات و برند خود و همچنین آموزش متد های جدید در این زمنیه برآورده کند . تیم تخصصی یارندی ایونت با ارائه خدمات با کیفیت و حرفه‌ای، نقش مهمی در موفقیت این وورکشاپ ایفا نمود

درباره رستانیک افروز

شرکت رستانیک افروز وارد کننده اختصاصی چندین برند آرایشی و زیبایی (AQUALYX و …) در ایران میباشند.

برترین ایونت ها

نمایشگاه WSI

برگزاری نمایشگاه محصولات پتروشیمی [ WSI ]

ایونت درنادام دارو

برگزاری نمایشگاه شرکت دامپزشکی درنا دام دارو | 1403

ایونت اسنپ تریپ

ایونت شرکت اسنپ تریپ

ایونت روز ملی شیلی

ایونت روز ملی شیلی | 1402

ایونت افتتاحیه نمایشگاه رسمی فونیکس

برگزاری ایونت افتتاحیه نمایشگاه فونیکس 1402