برگزاری ایونت افتتاحیه نمایشگاه رسمی فونیکس در قم

معرفی

شرکت مدیران خودرو و برند فونیکس

فونیکس نام برند شرکت مدیران خودرو می باشد که به منظور عرضه خودرو های لوکس در سال 1400 توسط این شرکت به بازار خودرو ملی عرضه شد. اولین محصول برند فونیکس با نام تیگو 8 پرو | Tiggo 8 Pro نیز بلافاصله به بازار معرفی شد و توانست توجه علاقه مندان به خودرو، رسانه ها و مشتریان را به خود جلب نماید.

ایونت افتتاحیه نمایشگاه رسمی فونیکس | مدیران خودرو

یارندی ایونت مفتخر است که ایونت افتتاحیه نمایشگاه رسمی برند فونیکس را برای شرکت مدیران خودرو برگزار کرده است. این رویداد در تیرماه سال 1402 در استان قم برگزار شد. این ایونت باشکوه با حضور مدیران ارشد، کارشناسان صنعت خودروسازی و مهمانان ویژه و بین المللی برگزار شد و توانست توجهات بسیاری را به خود جلب کند.

خدمات ارائه شده در ایونت افتتاحیه نمایشگاه فونیکس

شرکت یارندی ایونت با افتخار برگزارکننده این رویداد بود و خدمات لوکس و قابل توجهی را برای این ایونت تدارک دید. خدمات ارائه شده در این ایونت در ادامه ذکر شده اند.

خدمات ارائه شده توسط یارندی ایونت در مراسم افتتاحیه نمایشگاه فونیکس:

مدیریت اجرایی مراسم

مدیریت کامل روند اجرای مراسم از آغاز تا پایان توسط تیم ما به بهترین شکل انجام شد تا تمامی بخش‌ها به صورت هماهنگ و منظم پیش برود.

دیزاین دکور محل برگزاری رویداد

محیط نمایشگاه با دکوراسیون حرفه‌ای از جمله میزها و صندلی‌ها، گل‌آرایی‌های شکیل و دیزاین درب ورودی نمایشگاه تزیین شد. این تزئینات فضای باشکوهی را برای مهمانان فراهم کرد.

کترینگ

میز مزه با انواع آیتم‌های خوراکی جذاب و فینگرفودهای سرد چیده شد تا مهمانان بتوانند از خوراکی‌های متنوع لذت ببرند.

کاناپه‌های سرد

سرو انواع کاناپه‌ های سرد با طعم های لذیذ و به یادماندنی که اختصاصی در کترینگ مجموعه تهیه می شوند.

نوشیدنی ها

در این ایونت، نوشیدنی‌های سرد مانند آبمیوه‌ها و کوکتل‌ها و همچنین نوشیدنی‌های گرم مانند قهوه و دمنوش به صورت زنده و در محل سرو شد تا مهمانان از تجربه‌ای لذت‌بخش بهره‌مند شوند.

تیم پذیرایی و مهماندار

تیم مجرب ما با برخوردی دوستانه و حرفه‌ای از مهمانان استقبال کرد ، آنها را به محیط مراسم هدایت نموده و از مدعوین به نحو احسن پذیرایی کردند.

تهیه سیستم صوتی و تصویری و دیزاین استیج

سیستم صوتی و تصویری پیشرفته برای پوشش کامل مراسم و دیزاین استیج به کار گرفته شد تا تمامی بخش‌های مراسم به بهترین شکل ممکن اجرا شود.

اختصاص مترجم

مترجمان حرفه‌ای برای ترجمه همزمان سخنرانی‌ها و ارائه‌ها اختصاص داده شد تا تمامی مهمانان به خوبی بتوانند از اطلاعات ارائه شده بهره‌مند شوند.

تیم اجرای موسیقی زنده

اجرای موسیقی زنده و سنتی توسط هنرمندان برجسته فضای دلنشینی را برای ایونت افتتاحیه ایجاد کرد.

سفارش طرح کیک اختصاصی

کیک اختصاصی با طراحی ویژه‌ای برای این این رویداد سفارش داده شد که نمادی از برند فونیکس بود.

برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه رسمی برند فونیکس با موفقیت کامل و رضایت مهمانان همراه بود. این مراسم نه تنها فرصت معرفی محصولات جدید فونیکس را فراهم کرد، بلکه نشان‌دهنده توانمندی شرکت ما در برگزاری ایونت‌های لوکس و حرفه‌ای بود. تیم ما با ارائه خدمات متنوع و با کیفیت، تجربه‌ای بی‌نظیر را برای مهمانان رقم زد و نقش مهمی در موفقیت این ایونت ایفا کرد.

درباره شرکت فونیکس

فونیکس نام برند شرکت مدیران خودرو می باشد که به منظور عرضه خودرو های لوکس در سال 1400 توسط این شرکت به بازار خودرو ملی عرضه شد.

برترین ایونت ها

نمایشگاه WSI

برگزاری نمایشگاه محصولات پتروشیمی [ WSI ]

ایونت درنادام دارو

برگزاری نمایشگاه شرکت دامپزشکی درنا دام دارو | 1403

ایونت اسنپ تریپ

ایونت شرکت اسنپ تریپ

ایونت روز ملی شیلی

ایونت روز ملی شیلی | 1402

ایونت شرکت آپایرون

ایونت رونمایی محصول برند آرایشی بهداشتی آپایرون